Lauantai 21.10.2017 klo 15.17. Nimipäivät: Ursula
PIENENNÄ tai SUURENNA tekstiä

Yhteystietoja

Nuorisotyöntekijä, tiimivastaava
Jani Hoviaro
040 315 2818
jani.hoviaro@jarvenpaa.fi

Nuorisotyöntekijä
Noora Salo
040 315 3835
noora.salo@jarvenpaa.fi

Nuorisotyöntekijä
Lauri Kanerva
040 315 2754
lauri.kanerva@jarvenpaa.fi

Nuorisotyöntekijä
Pauli Lönnroos
040 315 2032
pauli.lonnroos@jarvenpaa.fi

Koulunuorisotyöntekijä
Johanna Lemmelä
040 315 2008
johanna.lemmela@jarvenpaa.fi

Erityisnuorisotyöntekijä
Emmi Wallin
040 315 2759
emmi.wallin@jarvenpaa.fi

Erityisnuorisotyöntekijä
Riitta Leskinen
puh. 040 315 2759
riitta.k.leskinen@jarvenpaa.fi

Liikunnanohjaaja
Tommi Lappi
puh. 040 315 3691
tommi.lappi@jarvenpaa.fi

Hae lisää henkilöiden,
toimipaikkojen tai
palvelujen yhteystietoja erillisestä
Yhteystietohausta.

Netland-tuotantoa